O nas

Poznaj naszą firmę
Layer_41

HMS Assistance

HMS Assistance Watoła Spółka komandytowo-akcyjna świadczy usługi medyczne dla klientów indywidualnych i korporacyjnych od 2017r. Organizujemy opiekę medyczną we własnych placówkach w centrum Gdyni i Gdańska oraz w ramach sieci partnerskiej. Nasza infolinia służy pomocą i wiedzą Pacjentom koordynując proces leczenia.


Od 01 stycznia 2022 r. w placówce w Gdańsku można złożyć deklarację wyboru lekarza i pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej w ramach NFZ.

Layer_39

W HMS kompleksowo organizujemy badania medycyny pracy, świadectwa morskie i certyfikaty oraz profilaktyczne przeglądy stanu zdrowia.

HMS Clinic

HMS ASSISTANCE (HMS CLINIC) zapewnia opiekę marynarzom w wielu zakątkach świata. Umożliwiamy wideokonsultacje lekarskie na burcie, repatriację, opiekę medyczną po powrocie do kraju oraz koordynację procesu leczenia aż do uzyskania zaświadczenia „Fit for Duty”. Obejmujemy również opieką rodziny marynarzy, aby podczas nieobecności męża, ojca, mieli poczucie bezpieczeństwa.

shutterstock_177789302

Realizujemy świadczenia medyczne z zakresu wszystkich specjalności, dostosowując terminy do Państwa możliwości. Staramy się, aby osoby będące pod naszą opieką były zadowolone ze świadczonych przez nas usług, czuły że mogą liczyć na profesjonalną pomoc i poradę doświadczonego personelu medycznego i administracyjnego.

Edukacja

Poza świadczeniami specjalistycznymi przywiązujemy dużą wagę do edukacji jak najszerszej grupy społeczeństwa w zakresie profilaktyki. Chcemy, aby jak najwięcej osób miało świadomość tego, jak ważne jest prowadzenie zdrowego stylu życia oraz posiadało wiedzę na temat zasad zapobiegania powszechnie występującym chorobom cywilizacyjnym. Bo zdrowie i rodzina to dwie najważniejsze wartości w życiu. Możemy wspólnie je chronić.

 

TWOJE ZDROWIE I RODZINA POD NASZĄ OPIEKĄ

Layer_40

Infolinia

Nasi doradcy i lekarze chętnie udzielą Ci odpowiedzi na wszystkie pytania!

 

Zadzwoń

+48 798 519 519

E-mail

rejestracja@hms-assistance24.com

Adres

81-342 Gdynia, Waszyngtona 34/36

Godziny otwarcia

07:00 - 18:00