o nas

Pamiętam moją pierwszą chorobę na statku… jakby to było dziś. Minęło wiele lat, przestałem pływać, zacząłem pracować w firmach crewingowych i ship managementowych. Przez te wszystkie lata wielu z „moich” marynarzy stanęło twarzą w twarz z chorobą na burcie, wypadkiem, powrotem do domu ze względu na stan zdrowia.

Niepokój, niepewność, odległość do portu, brak szybkiej diagnozy – znam to wszystko z własnego doświadczenia. To do mnie należał obowiązek opieki nad nimi w tej trudnej sytuacji, do mnie należała odpowiedzialność za każdego człowieka, którego wysłałem w morze.

Znacie to dobrze – na drugim krańcu świata zmartwiona żona, dzieci, problem z kontaktem, z powrotem do domu. Pytanie – co dalej ? Gdzie się leczyć ? Czy wrócę jeszcze do pracy ? Firma, którą tworzę, wyrasta z mojego osobistego doświadczenia. Z lat na morzu i z lat pracy z tymi, którzy dziś wykonują ten wymagający zawód.

Dziś HMS ASSISTANCE i HMS CLINIC zapewnia opiekę marynarzom na kontraktach, w wielu zakątkach świata. Umożliwiamy wideokonsultacje lekarskie na burcie, repatriację, opiekę medyczną po powrocie do kraju oraz koordynację procesu leczenia aż do uzyskania zaświadczenia „Fit for Duty”. Obejmujemy również opieką rodziny marynarzy, aby podczas nieobecności męża i ojca dawać im poczucie bezpieczeństwa.

Zdrowie i rodzina to dwie najważniejsze wartości w życiu. Możemy wspólnie je chronić.

TWOJE ZDROWIE I RODZINA POD NASZĄ OPIEKĄ